niedziela, 26 września 2010
Forgotthon #10: Baldur's Gate II

Czy Mroowa da radę drugiemu Baldurowi? Kto czycha na jego życie? Gdzie wybierze się potem? Zobacz teraz! Następny odcinek pojawi się, kiedy jakoś wyniosę się z podmroku. Ach, ten suspens.

Tagi: Gry PC rpg
02:10, unclemroowa , Forgotthon
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 maja 2010
Forgotthon #9 - Opowieści z Wybrzeża Mieczy

 

Po naprawdę długiej przerwie, wybuchającej karcie graficznej i innych cudach wreszcie udało się! Prezentuję Wam Forgotthon opowiadający o dodatku do Opowieści z Wybrzeża Mieczy. Wbrew wszystkiemu - spędziłem sporo dobrego czasu. Pozwoliłem sobie też pod koniec wstawić bezczelną reklamę, mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza. W następnym odcinku Baldurs Gate II

Tagi: Gry PC rpg
02:34, unclemroowa , Forgotthon
Link Komentarze (1) »
czwartek, 18 marca 2010
Forgotthon #8 -Baldurs Gate
Tym razem na warsztat bierzemy klasycznego Baldura. Teraz zanim skomentujecie w świętym gniewie fana: Czasem tak bywa, że nie lubi się jakiego klasyka za jego poszczególne wady. Moje filmiki nie należy traktować tak do końca na serio, jest to raczej moje... odrobinę satyryczne podejście do tematu, dlatego właśnie proszę o odrobinę wyrozumiałości. Tak dla formalności dodam, że druga część to jedna z moich ulubionych gier wszech czasów, co będzie widać w filmiku :) Kolejny odcinek będzie dotyczyć dodatku, powinien pojawić się koło soboty. Ale tym razem będzie dużo krótszy, nie więcej niż 10 minut. Dodam też kilka rzeczy, które zapomniałem powiedzieć dzisiaj.
Tagi: Gry PC rpg
19:54, unclemroowa , Forgotthon
Link Dodaj komentarz »
Forgotthon #7 - Descent to Undermountain
Oto i on, długo oczekiwany, kolejny odcinek Forgotthonu. Dzis przyglądamy się dziełu raczej przygnębiającemu. Najgorsza gra wszechczasów, 20 minut. Dla tych wszystkich dla których wersja blip się zacina, wkrótce wersja Youtube. A następnym razem: Baldur's Gate!
Tagi: Gry PC rpg
19:53, unclemroowa , Forgotthon
Link Dodaj komentarz »
Forgotthon #6 - Menzoberranzan i Dungeon Hack
Tak czy inaczej, kolejny odcinek Maratonu Gier ze świata Forgotten Realms, aż 17 minut i dwie gry! Miłego oglądania :)
Tagi: Gry PC rpg
19:45, unclemroowa , Forgotthon
Link Dodaj komentarz »
Forgotthon #5 - Maraton gier ze świata Forgotten Realms

Nie ma słów, które mogłyby wyrazić to co zrobiłem, opóźniając tak Forgotthon... przejdźmy zatem dalej. Uwaga: opinie dotyczące Eye of the Beholder III mogą brzmieć... odrobinie na przesadzone. To prawda, częściowo zostały one powiedziane dla celów satyrycznych. Zamiast zająć się dogłębną analizą, wymieniłem swoje doświadczenia jako gracz. Tymczasem, w następnym odcinku: Menzoberranzan i DungeonHack, a w jeszcze następnym... Descent to Undermountain.

Tagi: Gry PC rpg
19:40, unclemroowa , Forgotthon
Link Dodaj komentarz »
Forgotthon #4 - Maraton gier ze świata Forgotten Realms

Przepraszam za słabą jakość dżwięku i ogólną krótkość tego epizodu. Wypadałoby też przeprosić, że pokazuje tylko sam początek Eye of The Beholder... Cóż, spowodowane jest to dość dużą trudnością z pogodzeniem wielu rzeczy naraz, głównie ze wspomnianym w filmiku wyjazdem

Tagi: Gry PC rpg
19:39, unclemroowa , Forgotthon
Link Dodaj komentarz »
Forgotthon #3 Maraton gier w świecie Forgotten Realms
W trzecim odcinku omawiamy Hillfar, radosna, bezmyślną grę w której jedyne czego brakuje to misiów strzelających sercami z brzucha, by uczynić ją bardziej wesołą i uroczą.
Tagi: Gry PC rpg
19:37, unclemroowa , Forgotthon
Link Dodaj komentarz »
Forgotthon #2 : Maraton gier z uniwersum Forgotten Realms
Reszta Gold Boxa
Tagi: Gry PC rpg
19:36, unclemroowa , Forgotthon
Link Dodaj komentarz »
Forgotthon promo - maraton gier ze świata Forgotten Realms
Oto zapowiedź kolejnego maratonu Mroowy, twórcy Zeldathonu i Fallouthonu! Zobacz w jakich bólach narodziła się decyzja o jego powstaniu. Zaczynamy od poniedziałku, 6 lipca. Niestety, ilość gier zwiazanych z całym uniwersum jest tak duża, że nie obejmiemy Wszystkich tytułów, ale i tak będzie to seria dłuższa niż mój ostatni projekt. Zapraszam wszystkich do oglądania.
Tagi: Gry PC
19:33, unclemroowa , Forgotthon
Link Dodaj komentarz »
stat4u Katalog stron internetowych Sznurkownia.pl